Regeneracja turbosprężarek

Zajmujemy się kompleksową naprawą turbosprężarek, sterowników elektronicznych, podciśnieniowych oraz obsługujemy w pełni ich kodowanie, nastawienie i testowanie w celu osiągnięcia wartości nominalnych, fabrycznych.

Do naprawy stosujemy wszystkie niezbędne i profesjonalne narzędzia dedykowane do napraw turbin. Na wykonaną naprawę gwarantujemy 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrowego.

Jeśli poszukujesz porządnej naprawy, sprężarka ma zachowywać się jak NOWA, wyglądać jak NOWA i służyć długo jak NOWA, serdecznie zapraszamy na pewno nie zawiedziesz się na jakości przeprowadzonej naprawy.

  • Najczęstsze przyczyny usterek turbosprężarek wiążą się z eksploatacją użytkownika. Zazwyczaj doświadczenie pokazuje, że turbiny wytrzymują ok 170tys przebiegu, oczywiście wszystko zależy od dbania o ten element.
  • Bardzo często zastajemy problemy związane z obniżonym smarowaniem, co prowadzi do uszkodzenia łożysk, zapoczątkowując ocieranie kół wirnika efektem czego jest wytarcie wałka. Świadczą o tym przebarwienia termiczne na wałku oraz ślady przepalenia oleju.
  • Zassanie elementów obcych następuje zazwyczaj w momencie niefachowej wymiany filtra powietrza co spowoduje fizyczne uszkodzenie łopatek koła. Tutaj wszystko zależy od wielkości obiektu, ale już pojedyncze ziarenka piastku potrafią porysować powierzchnie, objawi się to gwizdem oraz rozważeniem układu wirującego – turbosprężarkę czeka śmierć. Nie lekceważ gwizdu.
  • Zanieczyszczenia w oleju uszkadzają łożyska i wałki utrudniając przepływ oleju, zazwyczaj są to oblepione części nagaru nie rozpuszczone przez niskiej jakości olej.

 

Zapraszamy do współpracy warsztaty mechaniczne, w ramach umowy oferujemy referencyjne warunki cenowe i przyspieszone naprawy, często wymiany 1:1

 

Built with HTML5 and CSS3
Copyright © 2014
Kopiowanie lub wykorzystywanie materiałów z niniejszej witryny w celach komercyjnych jest zastrzeżone
Powered by Warp Theme Framework